У Нікополі чоловіки облаштували у нежитлових будівлях підпільні цехи та розливали там алкогольні напої. Обладнання, сировину, тари купували в мережі Інтернет. Також вони придбали цигарки без марок акцизного податку України та разом з алкоголем продавали їх по всій області. Щомісячний прибуток становив близько 1 млн грн.
Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної прокуратури.
Правоохоронці провели обшуки, під час яких виявили та вилучили 1500 літрів спирту, понад 12 тонн готової до збуту алкогольної продукції, 120 тис пачок тютюнових виробів, спецобладнання, різні компоненти для виготовлення алкоголю, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, чорнові записи, майже 600 тис грн готівки у різних валютах.
Стосовно організаторів та учасників групи скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту, транспортування алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 3 ст. 28, ч. 1, 2, 3 ст. 204 КК України).
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині викрили шахраїв, які збирали гроші на допомогу армії”.
























