Новини

Жителі Дніпропетровщини та Львівщини збували наркотики: що їм загрожує

Мешканців Дніпропетровської та Львівської області підозрюють у збуті наркотиків. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

308Переглядів

За даними слідства, організатором групи виявився мешканець Дніпропетровської області. Він залучив до незаконної діяльності також свою знайому з Дніпропетровщини та мешканця Львівщини. Метадон, канабіс, PVP та метамфетамін вони відправляли «клієнтам» поштою у Донецьку, Дніпропетровську та Львівську області.

Про це повідомили на сайті Державного бюро розслідувань.

Учасників групи затримали працівники ДБР. Під час обшуків у них знайшли 88 зіп-пакетів з наркотичними засобами, готівку, банківські карти та боєприпаси.

Наркоторговцям повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, пересиланні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, вчинений повторно, організованою групою (ч. 3 ст. 307 КК України). Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Двом затриманим чоловікам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі викрито медиків МСЕК, які вимагали хабарі під час оформлення груп інвалідності”.

Залишити відповідь