За даними слідства, організатор – голова комісії МСЕК, залучивши трьох медиків, розробили схему одержання хабарів під час оформлення груп інвалідності.

Вони вимагали неправомірну вигоду у людей, які мали право на отримання чи продовження групи інвалідності, зокрема, у поранених військовослужбовців. Підозрювані обіцяли забезпечити позитивне рішення МСЕК, а також допомогти із всіма необхідними довідками і процедурами.

Наразі до суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Кам’янському викрили співробітницю виконавчої служби на вимаганні хабаря.




















3 коментарі