Підозрювані облаштували нарколабораторію в гаражному приміщенні, де виготовляли та фасували психотропну речовину. Збували шляхом «закладок» та з рук в руки під час особистих зустрічей. Оплату приймали готівкою та на банківські картки. Гроші від «бізнесу» розподіляли між собою.
За попередніми підрахунками, щомісячний прибуток від незаконної діяльності становив щонайменше 1 млн гривень.
У ході проведення 20 санкціонованих обшуків за місцями проживання підозрюваних і в нарколабораторії виявлено та вилучено партію психотропів, банківські картки, грошові кошти у різних валютах, мобільні телефони, чорнові записи, комп’ютерну техніку.
Наразі чотирьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, стосовно ще одного фігуранта розгляд триває.
Заходи з викриття проводили прокурори спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області та оперативниками Дніпропетровського управління ДВБ Нацполіції України.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі затримали 23-річного наркозбувача.























