Новини

У Кривому Розі перекрито канал незаконного збуту метамфетаміну із щомісячним обігом 1 млн гривень 

За процесуального керівництва прокурорів Криворізької східної окружної прокуратури групі осіб повідомлено про підозру у незаконному виготовленні та збуті психотропних речовин.

Приклад - 61
389Переглядів
За даними слідства, п’ятеро мешканців м. Кривого Рогу налагодили розгалужену мережу виготовлення та збуту метамфетаміну на території міста.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Підозрювані облаштували нарколабораторію в гаражному приміщенні, де виготовляли та фасували психотропну речовину. Збували шляхом «закладок» та з рук в руки під час особистих зустрічей. Оплату приймали готівкою та на банківські картки. Гроші від «бізнесу» розподіляли між собою.

За попередніми підрахунками, щомісячний прибуток від незаконної діяльності становив щонайменше 1 млн гривень.

У ході проведення 20 санкціонованих обшуків за місцями проживання підозрюваних і в нарколабораторії виявлено та вилучено партію психотропів, банківські картки, грошові кошти у різних валютах, мобільні телефони, чорнові записи, комп’ютерну техніку.

Наразі чотирьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, стосовно ще одного фігуранта розгляд триває.

Заходи з викриття проводили прокурори спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області та оперативниками Дніпропетровського управління ДВБ Нацполіції України.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Нікополі затримали 23-річного наркозбувача.

Залишити відповідь