За даними слідства, чоловік був раніше засуджений за низку аналогічних злочинів. Незважаючи на це, він все одно продовжив незаконно зберігати й продавати заборонені обігом речовини. Вдома у підозрюваного знайшли та вилучили 15 сліп-пакетів з канабісом. Їх направили на експертне дослідженння.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського РУП.
12 березня наркозбувачу повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває, встановлюються особи, причетні до постачання психотропних речовин та наркотичних засобів.
Раніше “Особи” також писали: “До 11 років за ґратами засуджено трьох мешканців Дніпропетровщини, які намагались вбити керівника громадської організації”.






















1 коментар