Новини

На Дніпропетровщині внаслідок негоди попадали дерева та знесло дах будівлі

У Дніпропетровській області 15 квітня вирувала негода. Рятувальники 13 разів залучалися до ліквідації наслідків.

368Переглядів

Через сильний вітер дерева впали на проїжджу частину та на припарковані авто. Рятувальники розпиляли та прибрали 18 дерев.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Дніпропетровської області.

У Дніпровському районі знесло дах господарчої споруди, який впав на дорогу та заблокував рух авто. Надзвичайники розпиляли пошкоджені конструкції даху та звільнили проїзд.

На щастя, внаслідок негоди ніхто не постраждав.

Також негода привела до знеструмлення населених пунктів на Дніпропетровщині. Станом на ранок 16 квітня 33 тисячам родин повернули світло. Однак ще 15 тисяч родин залишалися без електроенергії.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині триває найактивніша фаза весняно-польових робіт: що сіють”.

Залишити відповідь