Всього ярими зерновими і зернобобовими хочуть зайняти майже 300 тисяч гектарів. Разом із технічними культурами це буде понад мільйон гектарів.
Про це повідомив керівник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, уже виконали десяту частину із запланованого. Роботи важливо провести у час, поки за такої теплої погоди у ґрунті ще зберігається достатньо вологи.
Триває й догляд за озимими культурами, повідомив він.
“Підживлюють, обробляють від шкідників. Кажуть, зима була м’якою і рослини перенесли холоди чудово. Ріпак вже потроху починає цвісти, а у злакових закладаються колоски”, — пише посадовець.
Лисак також оприлюднив кілька фото проведення весняно-польових робіт на Дніпропетровщині.
Раніше “Особи” ще писали: Посівна-2024: скорочення посівних площ без загрози продовольчій безпеці України.


























1 коментар