Новини

Ворог обстрілював Нікополь: постраждала жінка

З артобстрілу розпочався ранок в Нікополі. Постраждала 63-річна жінка.

356Переглядів

Ввечері агресор також двічі бив по Нікополю, спрямувавши на місто дрони. Були пошкоджені три приватні будинки і стільки ж господарських споруд.

Про це о 7.30 17 квітня повідомив начальник ДніпроОВА.

Ближче до опівночі окупанти поцілили по Мирівській громаді, що на Нікопольщині. Застосували важку артилерію.

Внаслідок обстрілів понівечені гімназія, 2 приватні оселі, лінія електропередач.

У ДніпроОВА також оприлюднили кілька фото руйнувань на місцях обстрілів.

Вже вранці правоохоронці фіксуватимуть наслідки ударів росіян по мирним громадам, аби задокументувати злочини ворога.

Як інформує голова облради Микола Лукашук, постраждалій через вранішній обстріл жінці була надана уся необхідна медична допомога.

Раніше “Особи” також писали: Нічна ракетно-дронова атака ворога: збито 57 повітряних цілей.

2 коментарі

Залишити відповідь