У ніч на 18 квітня один шахед захисники неба знищили над Криворізьким районом.
Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА.
Чотири дрони поцілили по Нікопольщині – одному з сіл Мирівської громади. Там пошкоджені два приватні будинки і авто. Люди цілі.
Оприлюднено кілька фото з наслідками ворожих атак.
Крім того, вдень 17 квітня ворог 13 разів ворог атакував Нікопольський район безпілотниками та 4 рази– артилерією. Прилітало по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій, Покровській громадах.
Там пошкоджені лікарня, інфраструктурний об’єкт, 14 приватних будинків, 11 господарських споруд, 4 гаражі й стільки ж авто. Понівечені теплиці та парники. Газогони і лінії електропередач.
По Синельниківському району агресор вгатив ракетою. Знищив приватну оселю, ще 3 – пошкодив. Побиті 4 господарські споруди, 5 машин, газопровід.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 18 квітня противник атакував 13-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136». Усі 13 «шахедів» збито у Херсонській, Дніпропетровській, Вінницькій, Полтавській, Хмельницькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях.
Раніше “Особи” також повідомляли: Ворог обстрілював Нікополь: постраждала жінка.




























