Новини

У Дніпрі завершилися Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики

У Дніпрі пройшли Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики «Dnipro Diamonds Open Cup».

451Переглядів

Змагання «Dnipro Diamonds Open Cup» тривали з 19 по 21 квітня. Участь взяли 900 спортсменів, серед яких початківці та професіонали. Традиційний турнір проводять у Дніпрі втретє.

Про це повідомили у Дніпровській міській раді.

Начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Осипов зазначив, що всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними подарунками від управління спорту та спонсорів.

Суддя міжнародної категорії Альвіна Якимець також додала, що для майстрів спорту, які також брали участь в турнірі, це була своєрідна підготовка до чемпіонату України.

«Від майстрів спорту ми очікували гарних виступів, адже невдовзі на них чекає чемпіонат України. Тож для них ці змагання — це своєрідна підготовка. Щодо початківців, це теж етап їхньої підготовки та спортивне свято. Ми дуже хочемо, щоб для них це свято стало пам’ятним та яскравим», – розповіла Альвіна Якимець.

Раніше “Особи” також писали: “Діти з Дніпропетровщини відправилися на оздоровлення у Київську область”.

1 коментар

Залишити відповідь