Чемпіонат Європи з дзюдо пройде 25 до 27 квітня в хорватському Загребі. За континентальну першість позмагаюється національна збірна, до складу якої увійшли три спортсменки з нашої області:
- -52 кг Анна Бородіна, 25 років (СК Тайфу Дзюдо);
- -78 кг Єлизавета Литвиненко, 20 років (СК Дзюдо Дніпро);
- +78 кг Руслана Булавіна, 22 роки (СК Дзюдо 80).
Про це повідомили у на сторінці Федерації дзюдо у Дніпропетровській області у Facebook.
Анна Бородіна виступатиме в четвер, 25 квітня. Єлизавета Литвиненко з Русланою Булавіною — в суботу, 27 квітня.
Загалом, Україну на хорватських татамі представлять 18 спортсменів. Вони боротимуться лише в індивідуальному турнірі.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі завершилися Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики”.




















2 коментарі