Новини

Три спортсменки з Дніпра позмагаються на Чемпіонаті Європи з дзюдо

Три дзюдоїстки з Дніпропетровщини у складі збірної України поїдуть боротися за призові місця на Чемпіонат Європи.

325Переглядів

Чемпіонат Європи з дзюдо пройде 25 до 27 квітня в хорватському Загребі. За континентальну першість позмагаюється національна збірна, до складу якої увійшли три спортсменки з нашої області:

  • -52 кг Анна Бородіна, 25 років (СК Тайфу Дзюдо);
  • -78 кг Єлизавета Литвиненко, 20 років (СК Дзюдо Дніпро);
  • +78 кг Руслана Булавіна, 22 роки (СК Дзюдо 80).

Про це повідомили у на сторінці Федерації дзюдо у Дніпропетровській області у Facebook.

Анна Бородіна виступатиме в четвер, 25 квітня. Єлизавета Литвиненко з Русланою Булавіною — в суботу, 27 квітня.

Загалом, Україну на хорватських татамі представлять 18 спортсменів. Вони боротимуться лише в індивідуальному турнірі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі завершилися Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики”.

2 коментарі

Залишити відповідь