Початок вже покладено. Це масштабний проєкт для наших ветеранів. Амбасадором центру є перша леді України Олена Зеленська.
Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.
Сьогодні зустрівся з Ольгою Руднєвою, CEO Superhumans, та Юлією Селезньовою, директоркою з розвитку Superhumans center, – пише Лукашук.
Будуватимуть заклад за кошти благодійників – планується залучити близько $5 млн інвестицій.
Чому це важливо? Дніпропетровщина – у ТОП-3 областей з найбільшою кількістю ветеранів. Саме у Superhumans center наші захисники та захисниці зможуть отримати найсучасніші послуги з протезування, реконструктивної та пластичної хірургії, фізичного відновлення, психологічної реабілітації.
Зараз спільно з обласною державною адміністрацією ми розробляємо першу в області Програму підтримки ветеранів та створюємо мережу реабілітаційних центрів, – резюмував Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: В Україні офіційно з’явилася професія “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.




















2 коментарі