На фото — найцінніші речі, які герої проєкту взяли із собою під час евакуації.
Про це повідомили в міській раді Дніпра.
Експозиція містить дев’ять світлин. На них історії людей, що пережили полон, депортацію, сексуальне насильство, зумовлене війною, а також були змушені залишити свої домівки на тимчасово окупованих територіях.
Зокрема, це ключі від квартири в Бердянську, книга з маріупольської бібліотеки, синьо-жовта стрічка, з якою пройшов полон у Херсоні, тощо.
“Ми прагнемо розповісти історії цих людей, аби вони закарбувались у суспільній пам’яті, і емоції та почуття, які переживали наші герої, стали більш зрозумілі кожному”, — зазначила кураторка виставки Оксана Білоусова.
Проєкт реалізували спільно з Фондом ООН. Дніпро — не перше місто, в якому проходить ця виставка. Її також показали в Чернівцях, Одесі, Полтаві.

Згідно зі звітами міжнародних організацій, близько 5 мільйонів українців стали вимушеними переселенцями, сказав на відкритті представник Фонду ООН у галузі народонаселення Віталій Крупіцький.
Раніше “Особи” також сповіщали: Виставка, лекції, смачна їжа та винна дегустація: у Кривому Розі відбудеться фестиваль міської культури “КривБаз”.




















1 коментар