Про це мовиться на Facebook-сторінці закладу.
Спортсмени з Дніпропетровщини стали призерами всеукраїнських змагань з триатлону
опубліковано


Про це мовиться на Facebook-сторінці закладу.
В індивідуальних змаганнях призерами стали Денис Микитюк (“бронза” серед чоловіків) та Марія Ага (“золото” серед молоді).
Змагання з триатлону проходили з 25 по 28 квітня у Житомирі. Вони охоплювали чемпіонат України в приміщеннях, чемпіонат України в естафетах у приміщеннях (дорослі, юнаки) та командний чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР та серед ШВСМ.
Раніше “Особи” також сповіщали: Три спортсменки з Дніпра позмагаються на Чемпіонаті Європи з дзюдо.
Матеріали із тегами “Реклама”, “Новини компаній”, “Позиція”, “Дія”, “Споживач” публікуються на правах реклами.
2 коментарі