Заступник директора департаменту – начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ярослав Крисько зазначив, що у пробах води виявили перевищення у показнику PH. Це свідчить про високу лужність стічних вод і шкодить, зокрема, живим організмам, які живуть у озері. Інші показники в нормі.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
Проби стічних вод з озера взяли і представники НТУ «Дніпровська політехніка». Вони перевірять воду на різні хімічні реагенти.
«Будемо проводити аналізи на різні хімічні реагенти. Ми візьмемо декілька проб, заберемо у нашу навчальну лабораторію на базі кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища. Разом зі студентами проведемо декілька досліджень, надамо результати, до того ж проведемо навчання для студентів. По-перше, це будуть кольорові тести. Потім ми хочемо дослідити кількість розчиненого кисню у водоймі, загальну жорсткість та інше. Результати будуть протягом дня», – розповів аспірант кафедри екології та захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка» Павло Ломазов.
Крім цього, Державна екологічна інспекція тиждень тому провела виїзне комісійне обстеження озера Курячого. Про результати дослідження та відповідне управлінське рішення повідомить департамент екологічної політики міськради та згодом і опублікує їх на офіційній сторінці у телеграмі.
Біля озера також помітили багато сміття. Мешканцям нагадують про дбайливе ставлення до місця, де вони живуть, та збереження природи.
Раніше “Особи” також писали: “Забруднюється питна вода: у Дніпрі в озеро стікають речовини, схожі на хімічні”.
























