Новини

У Міноборони назвали розмір винагород за знищену ворожу техніку

Українські військовослужбовці можуть отримати грошову виплату за знищення ворожої техніки.

290Переглядів

Для отримання премії важливо, аби у журналі бойових дій був запис про досягнення. Зокрема бажана фото або ж відеофіксація.

Про це повідомляє речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону.

За словами Лазуткіна:

  • підбиття ворожого військового автомобіля «коштує» 12,18 тисячі гривень;
  • танк — 48,72 тисячі гривень;
  • броньована машина — 40 тисяч гривень;
  • літак чи гелікоптер — більше 100 тисяч гривень;
  • корабель першого рангу — 243 тисячі гривень.

«Скажімо так, чергову „Москву“ також є серйозний стимул нищити», — зауважив він.

Також Лазуткін  зазначив, що бійці під час проходження тривалого лікування після поранення отримуватимуть затверджене мінімальне грошове забезпечення розміром 20 100 гривень.

Раніше “Особи” також писали: У Міноборони під час аудитів виявили порушень на понад 10 мільярдів.

Залишити відповідь