Новини

Знищено замовлень на 3 мільйони: “Нова пошта” поділилася наслідками удару РФ

Внаслідок російського удару по депо та відділенню "Нової пошти" в Одесі було знищено 15,5 тонн замовлень на майже 3 млн грн.

380Переглядів

У депо та відділенні разом було 904 відправлення на майже 3 млн грн.

Про це повідомила на сторінці в  Facebook  “Нова пошта”.

Ввечері 1-го травня російська армія атакувала балістичними ракетами Одесу, відомо про 13 постраждалих.

Внаслідок атаки РФ по сортувальному депо та відділенню “Нової пошти” в Одесі постраждалих працівників немає, а компанія компенсує клієнтам оціночну вартість посилок.

Раніше “Особи” також сповіщали: Група компаній Нова пошта змінює назву.

Залишити відповідь