У депо та відділенні разом було 904 відправлення на майже 3 млн грн.
Про це повідомила на сторінці в Facebook “Нова пошта”.
Ввечері 1-го травня російська армія атакувала балістичними ракетами Одесу, відомо про 13 постраждалих.

Внаслідок атаки РФ по сортувальному депо та відділенню “Нової пошти” в Одесі постраждалих працівників немає, а компанія компенсує клієнтам оціночну вартість посилок.
Раніше “Особи” також сповіщали: Група компаній Нова пошта змінює назву.



















