Новини

У Дніпрі провели масову акцію на підтримку військовополонених

На Фестивальному причалі у Дніпрі відбулась акція “Не мовчи! Полон вбиває!” на підтримку захисників, які перебувають у російському полоні. 

1.09KПереглядів

Десятки людей зібралися на Фестивальному причалі, щоб ще раз нагадати про українців, які опинилися у ворожому полоні та зникли безвісти під час війни.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Facebook-сторінку учасниці акції Марти Туманової.

На акції були присутні рідні військовополонених і зниклих безвісти, ветерани ЗСУ та активісти. Серед інших підрозділів, чиї воїни зазнають полону, також згадували батальйон “Азов”, який в ці дні святкував своє 10-річчя.

“10 років незламності та героїзму! «Азову» -10 років. Його воїни пройшли шлях від кількох десятків добровольців до бригади спеціального призначення, одного з найбільш ефективних підрозділів Сил оборони України. Найщиріші вітання азовцям! Слава та Честь Героям! Шана та вічна Пам’ять полеглим за Україну! Волю полоненим!”, – написала учасниця акції Марта Туманова.

Раніше “Особи” також сповіщали: СБУ викрила шахрая, який видавав себе за офіцера Служби безпеки і видурював гроші у сімей українських полонених.

1 коментар

Залишити відповідь