Серед визволених з російської неволі воїни ЗСУ та Нацгвардійці, прикордонники та четверо цивільних. З них чотири людини — жителі Дніпропетровської області.
Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак та омбудсман Дмитро Лубінець.
“75 людей, яких тримала в полоні росія, знову вдома. Й серед них – мешканці Дніпропетровщини. На зараз відомо про 4-х”, — написав Лисак.
Загалом за час великої війни вдалося повернути на Батьківщину 3 210 українців.
У лютому 2024 року 15 бійців ЗСУ з Дніпропетровської області повернулися з російського полону. А у кінці січня ще 14 Захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі провели масову акцію на підтримку військовополонених.





















1 коментар