У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання обленерго 8 травня з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%.
Про це повідомляє Департамент транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради у Facebook.
Також у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху або припинення руху за маршрутами. Увесь електротранспорт переведено на оперативний режим роботи.У зв’язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено роботу автобусного транспорту.




















2 коментарі