Новини

У Дніпрі скоротять кількість громадського транспорту через дефіцит електроенергії

У Дніпрі на 30% скоротять кількість трамваїв і тролейбусів через масовані обстріли росіян по об’єктах критичної інфраструктури. 

293Переглядів

У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання обленерго 8 травня з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%.

Про це повідомляє Департамент транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради у Facebook.

Також у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху або припинення руху за маршрутами. Увесь електротранспорт переведено на оперативний режим роботи.У зв’язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено роботу автобусного транспорту.

Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів, просимо всіх мешканців міста у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії.

2 коментарі

Залишити відповідь