Новини

З 4 травня у Дніпрі відновить свою роботу ретро-трамвай

З 4 травня 2024 року на свій маршрут виходить “Ретро” трамвай, який давно полюбився городянами і привертає увагу гостей, тому що став своєрідною візиткою нашого міста.

352Переглядів

Курсуватиме він за традиційним маршрутом — проспектом Дмитра Яворницького від залізничного вокзалу і до площі Героїв Майдану.

Про це повідомили на сайті комунального підприємства “Дніпровський електротранспорт”.

Вартість проїзду складатиме дев’ять гривень. Пільги на маршруті не передбачені.

Працюватиме трамвай у вихідні дні з 11:00 до 19:00, за умови сприятливої походи. Інформацію щодо конкретного часу можливо отримати за телефоном: (056) 722-00-75.

Що відомо про ретро-трамвай у Дніпрі

Вагон «Ретро-001» працює в Дніпрі вже 26 років. 1997 року, перед святкуванням 100-річчя трамвайного руху Дніпра, стилізували вагон КТМ-2 під історичний. Зібрали його за кресленнями і музейними фотографіями трамвая «Ganz», виготовленого Франко-бельгійським товариством у 1895 році. Колір трамвая завжди залишається незмінним – зеленим.

“Ретровагон” має місця тільки для сидіння 40 пасажирів. Час проїзду в одному напрямку становить 16 – 17 хвилин.

Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпро закупив 26 трамваїв у Лейпцига за символічну ціну.

1 коментар

Залишити відповідь