Будівництво нового водогону розпочалося у червні 2023 року, через три дні після підриву Каховської ГЕС.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.
Трубопровід, який з’єднує Південне водосховище з річкою Інгулець, забезпечуватиме водою близько 600 тис. людей.
Довжина водогону – понад 26 км, потужність – 400 000 куб. м на добу. У компанії підкреслили, що жоден об’єкт такого масштабу в Україні не зводили такими швидкими темпами.
Як повідомлялося, у межах будівництва магістрального водогону Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури завершило улаштування трубопроводу на ділянці водогону Хортиця – Томаківка – Марганець.
Раніше “Особи” також сповіщали: Стало відомо, коли запрацює магістральний водогін на Дніпропетровщині.






















1 коментар