Новини

У роботу запустили гілку магістрального водогону, по якій подаватимуть воду Кривому Рогу

Компанія «Автомагістраль-Південь» запускає в роботу водогін з річки Інгулець до Південного водосховища, який забезпечуватиме питною водою мешканців Кривого Рогу.

322Переглядів

Будівництво нового водогону розпочалося у червні 2023 року, через три дні після підриву Каховської ГЕС.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна військова адміністрація.

Трубопровід, який з’єднує Південне водосховище з річкою Інгулець, забезпечуватиме водою близько 600 тис. людей.

Довжина водогону – понад 26 км, потужність – 400 000 куб. м на добу. У компанії підкреслили, що жоден об’єкт такого масштабу в Україні не зводили такими швидкими темпами.

Як повідомлялося, у межах будівництва магістрального водогону Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури завершило улаштування трубопроводу на ділянці водогону Хортиця – Томаківка – Марганець.

Раніше “Особи” також сповіщали:  Стало відомо, коли запрацює магістральний водогін на Дніпропетровщині.

1 коментар

Залишити відповідь