Новини

Каратисти з Дніпра здобули 11 медалей на змаганнях в Болгарії

Дніпряни у складі збірної України вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи з кіокушин карате.

209Переглядів

Перше місце посів Микита Білецький серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 40 кілограмів.

Про це повідомляє Управління спорту Дніпровської міськради у Facebook.

Також “золото” у розділі “командне ката” здобули Віталій Короткевич, Заур та Ельнур Мамедови у складі дорослої збірної команди. Це п’ята перемога спортсменів у цьому розділі. Такого результату до цього не вдавалося досягнути жодній команді нашого континенту, сказано у повідомленні.

Срібні нагороди отримали Валерія Заремба серед дітей 12-13 років у ваговій категорії понад 50 кілограмів та Ростислав Гладкий серед учасників 16-17 років у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Третє місце на змаганнях посіли:

Яків Кравчук (10-11 років, до 30 кг);

Максим Сорочан (16-17 років, до 80 кг);

Сергій Бєсєда (14-15 років, до 65 кг);

Азарій Клочко (16-17 років, до 55 кг);

Денис Сорочан (10-11 років, до 45 кг).

Загалом дніпряни вибороли 11 медалей: чотири золоті, дві срібні та п’ять бронзових. Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та дорослих проходив з 18 по 19 травня у болгарському місті Варна. Участь у змаганнях взяли 699 спортсменів з 20 країн.

Раніше “Особи” також сповіщали: Уряд призначив стипендії 8 видатним спортсменам та тренерам Дніпропетровщини.

 

1 коментар

Залишити відповідь