Перше місце посів Микита Білецький серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 40 кілограмів.
Про це повідомляє Управління спорту Дніпровської міськради у Facebook.
Також “золото” у розділі “командне ката” здобули Віталій Короткевич, Заур та Ельнур Мамедови у складі дорослої збірної команди. Це п’ята перемога спортсменів у цьому розділі. Такого результату до цього не вдавалося досягнути жодній команді нашого континенту, сказано у повідомленні.
Срібні нагороди отримали Валерія Заремба серед дітей 12-13 років у ваговій категорії понад 50 кілограмів та Ростислав Гладкий серед учасників 16-17 років у ваговій категорії до 60 кілограмів.
Третє місце на змаганнях посіли:
Яків Кравчук (10-11 років, до 30 кг);
Максим Сорочан (16-17 років, до 80 кг);
Сергій Бєсєда (14-15 років, до 65 кг);
Азарій Клочко (16-17 років, до 55 кг);
Денис Сорочан (10-11 років, до 45 кг).
Загалом дніпряни вибороли 11 медалей: чотири золоті, дві срібні та п’ять бронзових. Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та дорослих проходив з 18 по 19 травня у болгарському місті Варна. Участь у змаганнях взяли 699 спортсменів з 20 країн.
Раніше “Особи” також сповіщали: Уряд призначив стипендії 8 видатним спортсменам та тренерам Дніпропетровщини.




















1 коментар