Загалом протягом 2022-2024 років на Дніпропетровщині деколонізували 5 213 топонімів. В найближчі два місяці з’являться нові перейменування.
Про це свідчать результати моніторингу громадської ініціативи “Деколонізація.Україна”, повідомляє член Робочої групи з подолання наслідків імперської та тоталітарної політики у Дніпропетровській області Сергій Волинець.
“Нагадаю, що подані громадськістю цифри дещо умовні, бо насправді ми перейменували ще більше вулиць. Проте наведені результати показові та чудово демонструють тенденцію. З першого місця за кількістю вулиць, які необхідно було перейменувати, ми вийшли на один рівень із західними регіонами. Робота триває… очікуємо на нові перейменування протягом наступних двох місяців. P.S. Перша світлина – листопад 2023 року, друга – травень 2024 року”, – додав Сергій Волинець.
Раніше “Особи” також писали: “У громаді на Дніпропетровщині перейменували 60 об’єктів топоніміки”.






















1 коментар