У школах Дніпра останні уроки пройдуть 30 травня. Щодо проведення свята з приводу закінчення навчального року та вручення атестатів, то кожен заклад буде вирішувати самостійно, як це зробити і чи робити взагалі. 1 червня діти підуть на літні канікули до 1 вересня.
Про це повідомили у Дніпровській міській раді.
Там також зазначили, що випускники, які планують вступати до ВНЗ, повинні скласти НМТ. Цього року воно пройде в один день. В 10 закладах освіти вже організували укриття, де відбудеться тестування.
Цього навчального року у Дніпрі випускників 9-х класів — 9 821, 11-х — 5 182, з них 325 претендентів на золоту медаль та 105 — на срібну.
У міськраді Дніпра додали, що у 22 мистецьких школах навчальний рік закінчиться 31 травня. А 1 червня там пройдуть дні відкритих дверей. Діти з батькам можуть прийти, побачити, як працює заклад і одразу записатися на навчання.
У цьому році також організують літні музичні школи. З 3 червня вони працюватимуть на базі музичних шкіл № 15, № 18, № 19 та № 9. Період відвідування триватиме тиждень. Це можуть робити не лише учні мистецьких шкіл, а й інші діти, віком від 4 до 12 років. Кожен заклад готує свою насичену програму. Батьки вже зараз можуть записувати своїх дітей.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині влаштували свято до Дня захисту дітей”.
























1 коментар