Новини

На Дніпропетровщині виявили випадок захворювання на ботулізм та 7 випадків кашлюку

На Дніпропетровщині виявили один випадок захворювання на ботулізм та сім випадків кашлюку.

285Переглядів

У регіоні на минулому тижні виявили сім випадків кашлюку. Також зареєстровано 110 випадків гострої кишкової інфекції.

Про це повідомив повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук у Telegram.

За його словами, у Новомосковську чоловік вживав річкову рибу домашнього приготування та захворів на ботулізм.

“В цілому у регіоні ситуація контрольована, організовані протиепідемічні заходи”, — зазначив він.

У травні повідомляли про два випадки захворювання на ботулізм. Перед цим люди вживали в’ялену рибу домашнього виробництва.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині пік активності кліщів: що треба знати.

Залишити відповідь