Три екіпажі з Дніпра стали призерами Чемпіонату української асоціації класу 470, який проходив у Києві. Вони виграли відбір на юніорський Чемпіонат Європи з вітрильного спорту, який проходитиме в липні у Салоніках (Греція).
Про це повідомляє обласне відділення НОК України.
Золоті медалі в олімпійській програмі вибороли Єгор Самарін та Єлизавета Василенко.
Срібні медалі – екіпаж Андрія Герасименка та Софії Лижечко.
Серед юніорів срібними призерами національної першості стали 16-річні Анастасія Герасименко та Іван Крючков.
Чемпіонат української асоціації класу 470 проходив у Києві з 31 травня по 3 червня.
Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області щиро вітає молоду команду, їхніх тренерів, яхт-клуб «Січ» та обласну федерацію вітрильного спорту! – зазначається у повідомленні.
Раніше “Особи” також писали: Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 17 медалей на чемпіонаті України з боксу.























1 коментар