Новини

Яхтсмени з Дніпра поїдуть на Чемпіонат Європи у Грецію

Яхтсмени з Дніпра змагатимуться на юніорському Чемпіонаті Європи з вітрильного спорту у Греції.

290Переглядів

Три екіпажі з Дніпра стали призерами Чемпіонату української асоціації класу 470, який проходив у Києві. Вони виграли відбір на юніорський Чемпіонат Європи з вітрильного спорту, який проходитиме в липні у Салоніках (Греція).

Про це повідомляє обласне відділення НОК України.

Золоті медалі в олімпійській програмі вибороли Єгор Самарін та Єлизавета Василенко.

Срібні медалі – екіпаж Андрія Герасименка та Софії Лижечко.

Серед юніорів срібними призерами національної першості стали 16-річні Анастасія Герасименко та Іван Крючков.

Чемпіонат української асоціації класу 470 проходив у Києві з 31 травня по 3 червня.

Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області щиро вітає молоду команду, їхніх тренерів, яхт-клуб «Січ» та обласну федерацію вітрильного спорту! – зазначається у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 17 медалей на чемпіонаті України з боксу.

1 коментар

Залишити відповідь