Новини

У Дніпрі чоловік посеред вулиці пограбував перехожого

У Дніпрі затримали грабіжника, який вкрав телефон у перехожого і втік.

419Переглядів

Злочин стався 4 червня близько 21:50. До поліції зателефонував чоловік, який повідомив, що до нього звернувся перехожий, якого пограбували. За його словами, грабіжник вихопив з рук потерпілого телефон та втік.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Правоохоронці розшукали злочинця та затримали його. Ним виявився 26-річний місцевий мешканець. У нього також вилучили вкрадений смартфон.

5 червня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі трирічна дитина випала з десятого поверху: поліція розпочала провадження”.

2 коментарі

Залишити відповідь