Два ворожих БпЛА збили в Дніпровському районі й ще один – у Криворізькому.
Про це о 7.30 7 червня повідомили у ДніпроОВА.
Не припиняються атаки на Нікопольщину. Ворог застосовує і артилерію, і дрони-камікадзе. Від вечора найбільше потерпав сам Нікополь. Там постраждали дві жінки – 70 та 61 років. Лікуватимуться амбулаторно.
У місті сталися пожежі. Пошкоджено з півтора десятки приватних будинків, гараж. Зруйновані 2 господарські споруди й 10 – понівечені. Знищені або побиті кілька авто. Зачепило лінії електропередач.
Як повідомили у ДСНС, зранку ворог знов обстріляв місто Нікополь. Сталася пожежа в приватному житловому секторі. Горів житловий будинок, два гаража та легковий автомобіль. Загальна площа пожежі становила 120 кв.м. Займання ліквідовано.
Поцілив агресор і по Мирівській та Марганецькій громадах. Там люди вціліли.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, загалом цієї ночі ворог застосував проти України 5 крилатих ракет Х-101/Х-555 та 53 БпЛА «Shahed-131/136». В результаті протиповітряного бою збито 48 ударних БпЛА та 5 крилатих ракет у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Одеській, Харківській, Київській та Хмельницькій областях.
Внаслідок повітряної атаки сталася пожежа на одному з промислових обʼєктів в Київській області.
Раніше “Особи” також інформували: У Нікополі окупанти поцілили по рейсовому автобусу і поранили людей.




























