Новини

У Нікополі окупанти поцілили по рейсовому автобусу і поранили людей

На Нікопольщині вночі та зранку було гучно через удари російської артилерії і дронів-камікадзе.

767Переглядів

Ввечері потерпали сам Нікополь, Марганецька та Червоногригорівська громади. Вранці – знову прилітало по райцентру. Постраждали люди.

Про це повідомляє ДніпроОВА, посилаючись на ГУ ДСНС України у області.

Ворожий БпЛА поцілив у рейсовий автобус. Він зайнявся, рятувальники пожежу оперативно загасили.

Постраждали люди, які знаходилися всередині. Це чоловіки 52, 65 і 73 років. І 38-річна жінка.

Також через атаки окупантів у місті пошкоджені інфраструктурний об’єкт, дев’ятиповерхівка, 3 приватні будинки, господарська споруда. Побитий автобус. Знищений гараж, ще один – понівечений. Зачепило газогони та лінії електропередач.

Крім того, за повідомленням Повітряних сил ЗСУ, ворог атакував Дніпропетровщину двома балістичними ракетами “Іскандер” з-під Таганрогу. Про наслідки атаки ворожої не повідомляють.

Цієї ночі ворог також запустив 18 дронів-камікадзе типу “шахед”, з яких 17 було збито  у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Хмельницькій областях.

Раніше “Особи” також інформували: Збиті шахеди та обстріл Нікопольщини: як минула ніч у Дніпропетровській області.

2 коментарі

Залишити відповідь