Для школярів-ВПО вже надрукували понад 7 тисяч учнівських квитків. Завдяки йому, діти можуть користуватися пільгами на проїзд у громадському транспорті.
Йдеться про безкоштовний проїзд у електротранспорті та знижку 25 % на автобусні маршрути. І не тільки під час навчального року, а й на канікулах.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
«Для отримання учнівського квитка потрібно взяти у школі та заповнити дві анкети: для батьків та дитини, де обов’язково вказати ПІБ, місце проживання, назву закладу та клас, у якому навчається дитини. Заповнені анкети потрібно віддати до свого закладу. Після цього комунальне підприємство «єДніпро» обробляє інформацію. Анкета проходить верифікацію та передаємо на друк учнівського квитка. Виготовлення відбувається упродовж 21-го дня з моменту надання анкети. Готові квитки можна отримати у своєму закладі», — зазначила під час брифінгу 11 червня заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради Софія Приліпко.
Вона також нагадала, що з учнівським квитком можна користуватися пільгами в громадському транспорті і під час канікул.
Якщо виникли питання щодо учнівського квитка, можна звертатися на гарячу лінію КП «єДніпро» за номерами: 067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94-94 з понеділка по четвер з 09:00 до 18:00, у п’ятницю — з 09:00 до 16:45.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровщина отримала нову партію шкільних підручників”.



















