Національна першість проходитиме у Києві з 13 до 17 червня. Волейболісти наполегливо тренувалися, аби потрапити до фіналу. Їхній тренер Василь Шкода зазначив, що команда дружна і професійна. А голова ДніпроОВА Сергій Лисак додав, що дітям все вдасться і вони привезуть заслужені нагороди.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
Підтримати учасників прийшли однолітки, юні баскетболісти – призери півфіналу. А ще – талісман проєкту, який був поряд з дітьми під час найвідповідальніших етапів.
Капітан волейбольної збірної Станіслав розповів, що команда вирушає із чудовим настроєм. Перед дорогою провели веселу руханку. Були й дружні рукостискання.
«У нас були гідні суперники. З рахунком 2:0 перемогли команду з Новопілля в обласному фіналі. Здобули позитивні емоції і знайшли нових друзів. У Києві намагатимемося швидко вигравати партії. Будемо зібраними й зіграними», – сказав Станіслав.
Загалом у п’ятому турі Дніпропетровщину представлятимуть 7 команд. Вони боротимуться за нагороди у волейболі, баскетболі, футзалі, черліденгу, спортивному орієнтуванні.
Раніше “Особи” також писали: “Тенісистки з Дніпра отримали ліцензії на Олімпійські ігри-2024”.























