Новини

Тенісистки з Дніпра отримали ліцензії на Олімпійські ігри-2024

Дніпровські тенісистки, сестри Надія та Людмила Кіченок, отримали ліцензії на Олімпійські ігри-2024 у Парижі.

CHARLESTON, SOUTH CAROLINA - APRIL 04: Lyudmyla Kichenok and Nadiia Kickenok of the Ukraine talks during their doubles match against Madison Keys and Taylor Townsend of the United States on Day 4 of the WTA Tour at Credit One Stadium on April 04, 2024 in Charleston, South Carolina. (Photo by Elsa/Getty Images)
493Переглядів

Для сестер це будуть треті Олімпійські ігри. Найкраще досягнення – 5 місце на Олімпіаді в Токіо-2020(2021).

Про це повідомляє відділення НОК України в Дніпропетровській області у Facebook.

“31-річні Надія та Людмила Кіченок виступатимуть на Олімпіаді у Парижі в парному розряді”, – повідомили в НОК.

“Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області щиро вітає дівчат зі здобуттям перепусток на Олімпіаду у Парижі!”, – додали в повідомленні.

Загалом від Дніпропетровської області на Олімпіаді-2024 (на теперішній час) виступатимуть 10 спортсменів: Олександр Желтяков (плавання, 2 ліцензії), Денис Кесіль (плавання), Михайло Кохан (легка атлетика), Денис Кушніров (стрільба), Єлизавета Литвиненко (дзюдо), Ярослава Магучіх (легка атлетика), Анна Рижикова (легка атлетика, 2 ліцензії), Анастасія Коженкова (веслування академічне), Людмила та Надія Кіченок (теніс).

Раніше “Особи” також сповіщали: Легкоатлетка з Дніпра вдруге стала чемпіонкою Європи.

Залишити відповідь