Новини

Судитимуть колишніх держвиконавців з Кам’янського, які брали хабарі та закривали провадження

На Дніпропетровщині судитимуть ексслужбовців держвиконавчої служби.

xr:d:DAEybYkTux8:4803,j:9184387895298109737,t:24032109
300Переглядів

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишніх керівника та держвиконавця виконавчої служби у м. Кам’янське за фактом одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені одержали від громадянки неправомірну вигоду за закриття виконавчих проваджень і скасування арешту на нерухоме майно.

Правоохоронці викрили службовців після отримання обумовленої суми.

У ході обшуків за місцем проживання та роботи обвинувачених було вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, документацію.

Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Кам’янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління СБУ в області.

Раніше “Особи” також сповіщали: Активісти дослідили статки посадовців міської ради Дніпра: що виявили.

Залишити відповідь