Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишніх керівника та держвиконавця виконавчої служби у м. Кам’янське за фактом одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.
Розслідуванням встановлено, що обвинувачені одержали від громадянки неправомірну вигоду за закриття виконавчих проваджень і скасування арешту на нерухоме майно.
Правоохоронці викрили службовців після отримання обумовленої суми.
У ході обшуків за місцем проживання та роботи обвинувачених було вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, документацію.
Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Кам’янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління СБУ в області.
Раніше “Особи” також сповіщали: Активісти дослідили статки посадовців міської ради Дніпра: що виявили.



















