В змаганні за ІІІ місце дніпровські бадмінтоністи перемогли команду «Київський бадмінтонний клуб» з рахунком 3:1.
Про це повідомили у відділенні НОК України Дніпропетровської області.
Призерами стали: Артем Бегішев, Богдан Безотосний, Андрій Греков, Владислав Дружченко, Артем Синиця, Наталя Войцех, Амелія Назаренко, Дар’я Ніколаєнко, Ксенія Рожкован та Марія Улітіна.
Раніше “Особи” також писали: “Веслувальники з Дніпропетровщини вибороли “бронзу” у фіналі Кубка світу”.






















