Новини

Бадмінтоністи з Дніпра вибороли “бронзу” в командній Суперлізі України

Команда бадмінтоністів «Дніпро-ОШВСМ» виграла бронзові медалі командного чемпіонату Суперліги України.

396Переглядів

В змаганні за ІІІ місце дніпровські бадмінтоністи перемогли команду «Київський бадмінтонний клуб» з рахунком 3:1.

Про це повідомили у відділенні НОК України Дніпропетровської області.

Призерами стали: Артем Бегішев, Богдан Безотосний, Андрій Греков, Владислав Дружченко, Артем Синиця, Наталя Войцех, Амелія Назаренко, Дар’я Ніколаєнко, Ксенія Рожкован та Марія Улітіна.

Раніше “Особи” також писали: “Веслувальники з Дніпропетровщини вибороли “бронзу” у фіналі Кубка світу”.

Залишити відповідь