Євгенія Казбекова здобула ліцензію на Олімпійські ігри-2024, змагаючись на другому етапі Олімпійської кваліфікаційної серії в Будапешті. Сумарний результат спортсменки — 91.6 пункта.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Дівчина стане першою скелелазкою, яка представлятиме Україну на змаганнях. Загалом від Дніпропетровської області поїде змагатись 11 атлетів. Цьогорічна олімпіада пройде в Парижі.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпровський легкоатлет став бронзовим призером турніру в Польщі”.



















