Новини

Ще одна спортсменка з Дніпра представлятиме Україну на Олімпіаді в Парижі

Скелелазка Євгенія Казбекова з Дніпра виборола ліцензію на Олімпійські ігри — 2024.

483Переглядів

Євгенія Казбекова здобула ліцензію на Олімпійські ігри-2024, змагаючись на другому етапі Олімпійської кваліфікаційної серії в Будапешті. Сумарний результат спортсменки — 91.6 пункта.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Дівчина стане першою скелелазкою, яка представлятиме Україну на змаганнях. Загалом від Дніпропетровської області поїде змагатись 11 атлетів. Цьогорічна олімпіада пройде в Парижі.

Раніше “Особи” також писали: “Дніпровський легкоатлет став бронзовим призером турніру в Польщі”.

Залишити відповідь