Новини

Внаслідок ракетної атаки по Дніпру постраждали 7 людей

Вночі 1 липня у Дніпрі пролунали вибухи. Є постраждалі.

278Переглядів

Ворог поцілив по місту балістикою. Через атаку постраждали 7 людей, серед яких 15-річний хлопець. Одну жінку госпіталізували до лікарні, інші лікуватимуться вдома.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Внаслідок обстрілу також пошкоджені магазин, дахи та вікна у приватних будинках і багатоповерхівках. Інформація про інші наслідки ще уточнюється.

Вчора ввечері ворог бив і по Нкопольщині. Поцілив по Нікополю, Марганецькій і Мирівській громадах з дронів-камікадзе і артилерією. Там пошкоджені 5 приватних будинків, господарська споруда, лінії електропередач, газогін. Загорілося поле з пшеницею. Пожежу рятувальники приборкали, але вогонь знищив понад 2 га.

Вранці 1 липня окупанти вдарили по Нікополю та Покровській громаді, застосувавши БпЛА й артилерію. Люди не постраждали. Інші наслідки уточнюються.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі тривають пошуково-рятувальні роботи в пошкодженій ворожою ракетою багатоповерхівці”.

Залишити відповідь