Ворог поцілив по місту балістикою. Через атаку постраждали 7 людей, серед яких 15-річний хлопець. Одну жінку госпіталізували до лікарні, інші лікуватимуться вдома.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Внаслідок обстрілу також пошкоджені магазин, дахи та вікна у приватних будинках і багатоповерхівках. Інформація про інші наслідки ще уточнюється.
Вчора ввечері ворог бив і по Нкопольщині. Поцілив по Нікополю, Марганецькій і Мирівській громадах з дронів-камікадзе і артилерією. Там пошкоджені 5 приватних будинків, господарська споруда, лінії електропередач, газогін. Загорілося поле з пшеницею. Пожежу рятувальники приборкали, але вогонь знищив понад 2 га.
Вранці 1 липня окупанти вдарили по Нікополю та Покровській громаді, застосувавши БпЛА й артилерію. Люди не постраждали. Інші наслідки уточнюються.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі тривають пошуково-рятувальні роботи в пошкодженій ворожою ракетою багатоповерхівці”.



























