Проти вирубки лісового масиву при виїзді з Підгороднього виступають місцеві жителі.
Мешканці просять підтримати їх вимогу, підписавши петицію за посиланням.
У петиції просять надати статусу скверу земельній ділянці, розташованій на перетині вулиці Тополина та Джерельного провулку, що є необхідною передумовою для збереження зеленої зони для потреб Підгороднянської громади.
Зазначається, що всі місцеві жителі засуджують корупцію та свавілля влади, яка лобіює будівництво заправки поряд з їх будинками.
Для розгляду петиції потрібно зібрати щонайменше 500 електронних підписів. Наразі мінімальна кількість підписів вже зібрана, але чим більше їх буде, тим важче владі буде проігнорувати вимогу мешканців.
Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: Великокаліберний кулемет може заговорити у Підгородненській міській громаді.



















