Після відсторонення у вересні 2023-го від посади голови Підгородненської міськради Новомосковського району Дніпропетровської області Андрія Горба, у громаді відбуваються рейдерські захоплення фермерської землі.
Про це пише «Фермер Придніпров’я».
Землі «віджали» шляхом перереєстрації в Держкадастрі у Фермерського господарства (ФГ) Соханя Миколи Серафимовича, у ФГ Самойленко Миколи Петровича, у ФГ «Кудлай» Світлани Ялової та голови ФГ «Ксенія» Ксенії Козинець.
При цьому, чоловік останньої Олександр Козинець воює в 93-й ОМБр «Холодний Яр» командиром взводу.
«Це не люди таке зробили стосовно родини воїна, а істоти, від яких треба негайно позбавлятися на всіх посадах! Мені що, – кажу їм, – телефонувати Саші, аби вони з хлопцями приїхали із крупнокаліберним кулеметом та навели лад у Спаському?» – запитав Микола Сохань у місцевого депутата, якого вважає причетним до рейдерства – Пришедька Юрія Олексійовича.
Колишній підгородненський голова Андрій Горб, мешканець села Спаське, яке входить в Підгородненську ОТГ, правомірність звільнення якого перевіряє тепер Дніпропетровський окружний адміністративний суд, каже:
«У нас війна, працює обласна воєнна адміністрація, і в це час державний чиновник вчиняє явно незаконні, корупційні за ознаками дії щодо фермерської землі! Та фермери є гарантами продовольчої безпеки держави! Як таке свавілля проти них може бути? А з участі в «схемі» ПП «Кредо» не дивуюся, для того і робився у вересні «переворот». Та жоден зі спащанських фермерів не заїде на чуже поле, аби щось там урвати, окрім Ю. Пришедька. Деякі учасники «перевороту» в Підгородненській міськраді починають тепер прозрівати, які протиправні дії відбуваються в громаді, хоча я давно попереджав їх».




















1 коментар