На викраденій автівці зловмисник хотів виїхати з міста, але був затриманий правоохоронцями.
Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.
1 липня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку авто клієнта від представників одного з СТО в Індустріальному районі міста. Для документування злочину на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення поліції, а оперативний черговий передав орієнтування по викрадену автівку всім екіпажам поліції міста та області.
Автомобіль з 32-річним підозрюваним правоохоронці затримали у місті Підгородне. Розшукуване авто працівники Дніпровського РУП вилучили й затримали раніше вже судимого чоловіка .
2 липня чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – незаконне заволодіння транспортним засобом. Йому може загрожувати до 5 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вирішив, що працівник АЗС винен йому гроші та викрав його.




















