Новини

У Дніпрі чоловік викрав авто на СТО та намагався втекти

Поліцейські Дніпра затримали підозрюваного за незаконне заволодіння автомобіля зі станції технічного обслуговування.

406Переглядів

На викраденій автівці зловмисник хотів виїхати з міста, але був затриманий правоохоронцями.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

1 липня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку авто клієнта від представників одного з СТО в Індустріальному районі міста. Для документування злочину на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення поліції, а оперативний черговий передав орієнтування по викрадену автівку всім екіпажам поліції міста та області.

Автомобіль з 32-річним підозрюваним правоохоронці затримали у місті Підгородне. Розшукуване авто працівники Дніпровського РУП вилучили й затримали раніше вже судимого чоловіка .

2 липня чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – незаконне заволодіння транспортним засобом. Йому може загрожувати до 5 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині чоловік вирішив, що працівник АЗС винен йому гроші та викрав його.

Залишити відповідь