Турнір проходив 30 червня у Вінниці. У ньому взяли участь 100 шахістів з 18 областей України. Серед них три майстри та близько 30 кандидатів у майстри спорту. Василь Лях з Кривого Рогу зайняв перше місце, зігравши лише два рази внічию в 11 турах змагань.
Про це повідомили в Федерації шахів міста у Facebook.
Чемпіон Василь Лях – вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №3 Кривого Рогу.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі пройшли змаганнях з боулінгу для ветеранів в межах проєкту #ТитаниUA”.



















