Новини

Шахіст з Кривого Рогу став чемпіоном України

Василь Лях з Кривого Рогу переміг на чемпіонаті України з блискавичних шахів.

529Переглядів

Турнір проходив 30 червня у Вінниці. У ньому взяли участь 100 шахістів з 18 областей України. Серед них три майстри та близько 30 кандидатів у майстри спорту. Василь Лях з Кривого Рогу зайняв перше місце, зігравши лише два рази внічию в 11 турах змагань.

Про це повідомили в Федерації шахів міста у Facebook.

Чемпіон Василь Лях – вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №3 Кривого Рогу.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі пройшли змаганнях з боулінгу для ветеранів в межах проєкту #ТитаниUA”.

Залишити відповідь