Йдеться про 5876 сонячних панелей загальною потужністю близько 2 МВт. Усі вони будуть передані для забезпечення потреб українських лікарень.
Про це повідомляє пресслужба Міненерго.
У пресслужбі також зазначили, що енергетичне обладнання надійде до закладів охорони здоров’я в Житомирській, Волинській, Хмельницькій, Київській та Одеській областях.
Економічна правда нагадує:
Для встановлення нового енергетичного обладнання за координації Міненерго та сприяння Єврокомісії експерти Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (UNDP) провели енергоаудит 26 закладів охорони здоров’я країни.
Раніше “Особи” також сповіщали: В Україні надаватимуть гранти до 2 млн грн на сонячні електростанції та теплові насоси: хто може отримати.



















